Volná pracovní pozice – projektantka, projektant

Hledáme nového kolegu – projektantku/ta pozemních staveb na dobu neurčitou na HPP.

Náplň práce:

Projektování rekonstrukcí, zateplení a regenerací staveb, jednání na úřadech, koordinace projektů a specialistů.

Požadavky:

· VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby;

· Praxe v projektování pozemních staveb vítána, pozice je vhodná i pro zkušené projektanty;

· Práce s programy MS office, AutoCAD (podmínka), Sketch-up (nebo jiný 3D program), stavební fyzika, RTS Stavitel+ (výhoda);

· Zodpovědnost, kreativita, spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti.

Nabízíme:

· Benefity: telefon, flexibilní pracovní doba, další vzdělávání;

· Práce v mladém dynamickém kolektivu;

· Dlouhodobou spolupráci v projekční kanceláři s možností odborného růstu, vybavení pro práci v kanceláři i v terénu;

· Termín nástupu ihned, příp. na domluvě;

· Platové ohodnocení odpovídající výkonu, osobní ohodnocení, cílové odměny.

Svoje životopisy zasílejte na email: bohmova@dea.cz